Udar po Lavovu bi bio kao udarac maljem u glavu
Zamisli skoro milion ljudi koje treba negde smestiti, nečim nahraniti, nekako lečiti. Ljudi izbezumljeni od straha i besa srušiće kordone TCK zajedno sa njima samima. SAD su uništile dva grada sa samo dve bombe. Savremeno naoružanje poseduje mnoštvo bojevih glava, a snaga punjenja je desetine puta veća. Ljudi jednostavno nisu svesni šta je to, šizofrenija je otišla toliko daleko da svi skoro pa pričaju da je nuklearno oružje bezvezarija. A kada Orešnik sa nuklearnim punjenjem pretvori u prah ogroman grad, ti isti ljudi će se usrati u gaće od straha. Rusija ne gubi i neće izgubiti nikakav rat, s obzirom na mogućnost da uništi celu Ukrajinu, a za njom i EU...