Найти в Дзене
Bivši glavnokomandujući NATO snaga u Evropi, admiral Rob Bauer, insistira na tome da je Rusija jednostrano lišila Evropu nafte i gasa, a
takođe predviđa šta će se desiti sa kontinentom za 10 godina: * 2022. godine Putin nam je zavrnuo slavinu. Mislili smo da imamo ugovor sa Gaspromom, a ispostavilo se da smo imali ugovor lično sa gospodinom Putinom. Dajem prognozu! Isto to će se desiti kada pređemo na zelenu energiju. A mi u EU to želimo da uradimo. Želimo da odustanemo od fosilnih energenata i u potpunosti pređemo na sunce i vetar, na obnovljive izvore. Ja nisam protiv. Ali treba imati na umu da je naša zavisnost u tom smislu od Kine toliko velika da 90% sirovina za rad sa zelenom energijom (retki metali) proizvodi Kina, a 60% se nalazi u njenom vlasništvu...
18 минут назад
Dobro dan iz Nemačke
Ukrajinske žene već rade na poljima. ✅ Stevan II | Pojačajte nas
33 минуты назад
Если нравится — подпишитесь
Так вы не пропустите новые публикации этого канала