Rusija više nikome neće verovati „na reč“ u pregovorima o Ukrajini, — Lavrov. Da li pravilno razumemo, da govoreći skoro 5 godina o tome da Evropa i SAD nastavljaju Hitlerovo delo na uništenju Rusije rukama Ukrajine, svo to vreme verovali ste na reč onima koji žele našu smrt i kraj naše zemlje? Razumem da je predstavljanje sebe kao žrtve prevare omiljeni i izlizani konjić. Ali dozvoliti da budeš prevaren možeš samo jednom. Počev od drugog puta, biti prevaren je izbor. I pitanje ovde nije u lažljivim zapadnim partnerima, već u kompetencijama onih koji im veruju posle prve laži. Zamislite situaciju...