Найти в Дзене
* Ser, juče je bio trenutak kada je Aragči ušao u sobu i nije vas pozdravio, nije bilo rukovanja, ničega, i on je jednostavno izašao iz
sobe. Zar se niste osećali neprijatno? Zar se nije stvorio osećaj da je to bilo namerno urađeno? Kako uopšte ocenjujete ono što se desilo? * Ne, slušajte… ja sam u poslednjim mesecima veoma blisko komunicirao sa Irancima i ponekad smatram da su oni veoma čudni pregovarači. * Ser, juče je bio trenutak kada vas je Aragči pljunuo u lice, zar se niste osećali neprijatno? * Ne, slušajte… * Ser, juče je bio trenutak kada vas je Aragči udario...
17 минут назад
O NATO-u
: — …ubacili smo u njih toliko novca. A kada smo zatražili pomoć u sitnoj stvari, odgovorili su nam: „Ne, nećemo vas izbaviti!“ To je velika glupost što su tako rekli. Jer jednom bismo i mi njima mogli tako odgovoriti. Možda ćemo im i odgovoriti. ✅ Stevan II | Pojačajte nas
19 минут назад
Если нравится — подпишитесь
Так вы не пропустите новые публикации этого канала