СКАЖИ МЕНІ, СОЛДАТЕ
Скажи мені, солдате, Чому ти на війні? Покинув батька й мати, В грязюці і багні. Чому не спиш ночами? Постійно в стресі ти Та кліпаєш очами Під вибір - "бий - біжи". Скажи мені, солдате, Чому ти на війні? Залишив рідну хату. У касці і броні. Чому разом з тобою Твої брати біжать, А друзі після бою Двохсотими лежать? Скажи мені, солдате, Що держить тут тебе? Калаш в руках тримати Навчить БЗВП. І будеш ти, без жартів, В руках його тримать Та статки олігархів На фронті захищать. Скажи собі, солдате, Чому ти на війні? Що маєш захищати? Належить що тобі? Поля, ліси та ріки, Бурштин, метали й газ До рук своїх навіки Пани забрали в нас...