sobe. Zar se niste osećali neprijatno? Zar se nije stvorio osećaj da je to bilo namerno urađeno? Kako uopšte ocenjujete ono što se desilo? * Ne, slušajte… ja sam u poslednjim mesecima veoma blisko komunicirao sa Irancima i ponekad smatram da su oni veoma čudni pregovarači. * Ser, juče je bio trenutak kada vas je Aragči pljunuo u lice, zar se niste osećali neprijatno? * Ne, slušajte… * Ser, juče je bio trenutak kada vas je Aragči udario desnom rukom u osnovu korena nosa, zar se niste osećali neprijatno? * Ne, slušajte… * Ser, juče je bio trenutak kada se neko pomokrio po vašim pantalonama, zar se niste osećali neprijatno? * Ne, slušajte… ✅ Stevan II | Pojačajte nas
* Ser, juče je bio trenutak kada je Aragči ušao u sobu i nije vas pozdravio, nije bilo rukovanja, ničega, i on je jednostavno izašao iz
СегодняСегодня
~1 мин