🇷🇺🇷🇺🪖🇷🇺👮🤣😂 Učio sam u jednom od perioda svog tada uglavnom dosadnog života u jednoj od „obrazovnih ustanova”. I jednom pitam profesora: * A zašto nas ne učite kako da otkrijemo da nas prate? A profesor kaže: * A smisao? Ako je situacija takva da su vas stavili pod prismotru, onda vam je kraj! ✅ Stevan II | Pojačajte nas