Скажи мені, солдате, Чому ти на війні? Покинув батька й мати, В грязюці і багні. Чому не спиш ночами? Постійно в стресі ти Та кліпаєш очами Під вибір - "бий - біжи". Скажи мені, солдате, Чому ти на війні? Залишив рідну хату. У касці і броні. Чому разом з тобою Твої брати біжать, А друзі після бою Двохсотими лежать? Скажи мені, солдате, Що держить тут тебе? Калаш в руках тримати Навчить БЗВП. І будеш ти, без жартів, В руках його тримать Та статки олігархів На фронті захищать. Скажи собі, солдате, Чому ти на війні? Що маєш захищати? Належить що тобі? Поля, ліси та ріки, Бурштин, метали й газ До рук своїх навіки Пани забрали в нас. Скажи собі, солдате, Чому в окопі ти? Не сісти щоб за грати? За що воюєш ти? За те, щоб мав і далі Майно в своїх руках Та багатів надалі Пан, власник, олігарх. Скажу тобі, солдате, Послухай, побратим: Потрібно владу взяти До рук своїх самим. Самим, усім суспільством, Тримати все в руках, В кишеню особисто Не гріб щоб олігарх. У них забрати владу Ска