Добавить в корзинуПозвонить
Найти в Дзене
Искра

СКАЖИ МЕНІ, СОЛДАТЕ

Скажи мені, солдате, Чому ти на війні? Покинув батька й мати, В грязюці і багні. Чому не спиш ночами? Постійно в стресі ти Та кліпаєш очами Під вибір - "бий - біжи". Скажи мені, солдате, Чому ти на війні? Залишив рідну хату. У касці і броні. Чому разом з тобою Твої брати біжать, А друзі після бою Двохсотими лежать? Скажи мені, солдате, Що держить тут тебе? Калаш в руках тримати Навчить БЗВП. І будеш ти, без жартів, В руках його тримать Та статки олігархів На фронті захищать. Скажи собі, солдате, Чому ти на війні? Що маєш захищати? Належить що тобі? Поля, ліси та ріки, Бурштин, метали й газ До рук своїх навіки Пани забрали в нас. Скажи собі, солдате, Чому в окопі ти? Не сісти щоб за грати? За що воюєш ти? За те, щоб мав і далі Майно в своїх руках Та багатів надалі Пан, власник, олігарх. Скажу тобі, солдате, Послухай, побратим: Потрібно владу взяти До рук своїх самим. Самим, усім суспільством, Тримати все в руках, В кишеню особисто Не гріб щоб олігарх. У них забрати владу Ска

СКАЖИ МЕНІ, СОЛДАТЕ...

Скажи мені, солдате,

Чому ти на війні?

Покинув батька й мати,

В грязюці і багні.

Чому не спиш ночами?

Постійно в стресі ти

Та кліпаєш очами

Під вибір - "бий - біжи".

Скажи мені, солдате,

Чому ти на війні?

Залишив рідну хату.

У касці і броні.

Чому разом з тобою

Твої брати біжать,

А друзі після бою

Двохсотими лежать?

Скажи мені, солдате,

Що держить тут тебе?

Калаш в руках тримати

Навчить БЗВП.

І будеш ти, без жартів,

В руках його тримать

Та статки олігархів

На фронті захищать.

Скажи собі, солдате,

Чому ти на війні?

Що маєш захищати?

Належить що тобі?

Поля, ліси та ріки,

Бурштин, метали й газ

До рук своїх навіки

Пани забрали в нас.

Скажи собі, солдате,

Чому в окопі ти?

Не сісти щоб за грати?

За що воюєш ти?

За те, щоб мав і далі

Майно в своїх руках

Та багатів надалі

Пан, власник, олігарх.

Скажу тобі, солдате,

Послухай, побратим:

Потрібно владу взяти

До рук своїх самим.

Самим, усім суспільством,

Тримати все в руках,

В кишеню особисто

Не гріб щоб олігарх.

У них забрати владу

Скажу тобі, солдат,

Ми зможем тільки разом -

Трудящий тобі брат.

Надалі тільки разом

Вперед підемо ми.

Без олігархів, з часом,

Жить будем без війни.

CamaradaV  27.03.26