Američki ministar energetike Kris Rajt, odgovarajući danas na pitanje američkog novinara o razlozima ukidanja naftnih sankcija protiv Irana, izjavio je da naftne sankcije protiv Irana praktično više ne deluju. Tim povodom je istakao da izdavanje generalnih licenci za izvoz iranske nafte ne predstavlja nikakav značajan ustupak. ✅ Stevan II | Pojačajte nas
🇺🇸 Američki ministar energetike: naftne sankcije protiv Irana izgubile efikasnost
СегодняСегодня
~1 мин