: * Ja sam ga (Erdogana) uljudno zamolio da se ne meša. On se i nije mešao. I nama je sve uspelo. On se nije umešao. Pri tom, Erdogan je veliki lider i iza njega stoji velika sila, najmoćnija armija. Ali ja sam ga zamolio da se ne petlja, on se i nije petljao. Isto kao i predsednik Si i Putin. Iako mi možete prigovoriti da Vladimir sada ima puno drugih briga. Bilo kako bilo, niko od njih nije počeo da se meša. Što je mnoge iznenadilo. ✅ Stevan II | Pojačajte nas