Odmah je shvatio da je napravio gigantsku grešku, da smo se podmetnuli i da možemo platiti cenu za to. A vojnog rešenja nema! Još jednom, on je to shvatio. I tada je pokušao da se izvuče iz situacije na foru. Tipa: „Da mi ćemo njih dokrajčiti!” Ali posle nekih 400 objava na društvenim mrežama oni (Iranci) su došli do istog zaključka koji je bio očigledan za ceo svet. Da on nije jak, nego slab! Zato što jak čovek neće hvalisati svoju snagu, već će ti jednostavno opaliti šamar i tu će se sve završiti. Moj ćale je bio bokser i govorio je da postoje dva tipa ljudi, od kojih se treba bojati ovih drugih. A ovi prvi su čisto ulični nasilnici: „Šta si rekao?! Ajde ponovi!” I počinju da se guraju glavama. Takvih se ne treba plašiti. A onaj drugi ti neće ništa reći, već će te jednostavno nokautirati i to je to. Udariće te po licu jednom, pa onda još i još. E njih se treba bojati. Ne onih koji se prave važni. Mislim da su svi na intuitivnom nivou odavno shvatili da je Tramp upravo iz onih nasilni
* I Tramp je shvatio, a on je, ponavljam još jednom, neinteligentan čovek
СегодняСегодня
~1 мин