Ipak, smatram da političke volje ima sasvim dovoljno. Sve se svodi na procene efikasnosti primenjenog naoružanja i efikasnost upravljačkih inicijativa. Vrhovni izdaje neophodna naređenja i direktive. Stvar je u tome što te naredbe izvršavaju slabo efikasni izvršioci ili se uopšte ne izvršavaju. Šta je to? Namerna sabotaža? Odavno je vreme prestati ocenjivati borbeni rad i vojnu delatnost u celini u okvirima prezentacija i lepih izveštaja. Vreme je da se prestane odnositi kao prema "svetoj kravi" prema onim zemljama u kojima se donose vojne odluke u odnosu na Rusiju, gde se sakuplja i skladišti oružje protiv Rusije. Neophodno je početi aktivno raditi po tim zemljama, a po potrebi primenjivati protiv njih sasvim naoružane metode borbe: Baltik, Francuska, Nemačka, Poljska… Ime im je legija… Skladišta sa naoružanjem i tehnikom, namenjena za rat sa Rusijom, tamo bi odavno trebalo da gore i eksplodiraju. U Francuskoj i Engleskoj migranti bi odavno trebalo da podignu ustanak protiv vlasti
Pisao sam već da, ako ne postoji politička volja da se ratuje kako treba, SVO treba završiti
СегодняСегодня
1 мин