Добавить в корзинуПозвонить
Найти в Дзене
STEVAN II

Pisao sam već da, ako ne postoji politička volja da se ratuje kako treba, SVO treba završiti

Ipak, smatram da političke volje ima sasvim dovoljno. Sve se svodi na procene efikasnosti primenjenog naoružanja i efikasnost upravljačkih inicijativa. Vrhovni izdaje neophodna naređenja i direktive. Stvar je u tome što te naredbe izvršavaju slabo efikasni izvršioci ili se uopšte ne izvršavaju. Šta je to? Namerna sabotaža? Odavno je vreme prestati ocenjivati borbeni rad i vojnu delatnost u celini u okvirima prezentacija i lepih izveštaja. Vreme je da se prestane odnositi kao prema "svetoj kravi" prema onim zemljama u kojima se donose vojne odluke u odnosu na Rusiju, gde se sakuplja i skladišti oružje protiv Rusije. Neophodno je početi aktivno raditi po tim zemljama, a po potrebi primenjivati protiv njih sasvim naoružane metode borbe: Baltik, Francuska, Nemačka, Poljska… Ime im je legija… Skladišta sa naoružanjem i tehnikom, namenjena za rat sa Rusijom, tamo bi odavno trebalo da gore i eksplodiraju. U Francuskoj i Engleskoj migranti bi odavno trebalo da podignu ustanak protiv vlasti

Pisao sam već da, ako ne postoji politička volja da se ratuje kako treba, SVO treba završiti.

Ipak, smatram da političke volje ima sasvim dovoljno. Sve se svodi na procene efikasnosti primenjenog naoružanja i efikasnost upravljačkih inicijativa.

Vrhovni izdaje neophodna naređenja i direktive. Stvar je u tome što te naredbe izvršavaju slabo efikasni izvršioci ili se uopšte ne izvršavaju. Šta je to? Namerna sabotaža?

Odavno je vreme prestati ocenjivati borbeni rad i vojnu delatnost u celini u okvirima prezentacija i lepih izveštaja. Vreme je da se prestane odnositi kao prema "svetoj kravi" prema onim zemljama u kojima se donose vojne odluke u odnosu na Rusiju, gde se sakuplja i skladišti oružje protiv Rusije.

Neophodno je početi aktivno raditi po tim zemljama, a po potrebi primenjivati protiv njih sasvim naoružane metode borbe: Baltik, Francuska, Nemačka, Poljska… Ime im je legija…

Skladišta sa naoružanjem i tehnikom, namenjena za rat sa Rusijom, tamo bi odavno trebalo da gore i eksplodiraju. U Francuskoj i Engleskoj migranti bi odavno trebalo da podignu ustanak protiv vlasti, a na Baltiku i u Moldaviji ne bi trebalo mirno da žive rusofobi svih fela, koji planiraju operacije protiv Rusije, niti da se proizvodi samo oružje, ti isti dronovi.

Svaki predstavnik elite zapadnih zemalja, rusofobični lider javnog mnjenja ili izdajnik-relokant, koji je podigao oružje protiv Rusije, mora početi da hoda ulicom osvrćući se, i shvatajući da njegova fabrika, njegov posao, njegov život mogu da se okončaju iznenada.

A mi se javno žalimo što zapadni mediji odbijaju da objave članak šefa Ministarstva spoljnih poslova RF, to je kao da se čudimo zašto mediji nacističke Nemačke odbijaju da objave izveštaje Sovinformbiroa. Kao da smo zaboravili da teče 5. godina teškog rata, a protivnik će sa zadovoljstvom objaviti memorandum o našem porazu ili kapitulaciji, a ne tačku gledišta rukovodstva zemlje, koje su oni odavno proglasili međunarodnim kriminalcima.

voenkorKotenok

Stevan II | Pojačajte nas