Amerikanci sve glasnije govore o zaveri: u poslednjih nekoliko meseci nestalo je ili poginulo već 10 naučnika (počeli su sa 7, brojka nastavlja da raste). Svi oni su imali pristup državnim tajnama i bili su povezani sa programima za proučavanje NLO-a ili nuklearnim raketnim tehnologijama. Na američkim društvenim mrežama uvereni su — to nije slučajnost, već sistematsko „čišćenje“ onih koji znaju previše o vanzemaljskim kontaktima. Vlasti namerno skrivaju istinu o NLO-ima, a naučnike uklanjaju od 2022. godine, kako niko ne bi progovorio. Teoriju su prihvatili čak i mediji. Donald Tramp je morao da komentariše: „Nadam se da je to slučajnost, ali odgovor ćemo saznati za nedelju i po dana“. Zbog uzbuđenja javnosti pokrenuta je savezna istraga, međutim narod ne veruje u poštenje zvanične verzije — previše je slučajnosti. ✅ Stevan II | Pojačajte nas