Фавқулодда вазиятлар вазири Жиззах вилоятида ўрганиш ишларини олиб борди
Фавқулодда вазиятлар вазири Жиззах вилоятида ўрганиш ишларини олиб борди. Ггенерал-майор А.И.Икрамов фавқулодда вазиятлар органи давлат назорати инспекторлари фаолияти, маҳаллаларда ташкил этилган “Маҳалла муҳофазаси” хоналари, “Маҳаллабай” ва “Хонадонбай” олиб борилаётган тадбирлар, шунингдек, ҳудудлардаги қутқарув махсус техникалари ва асбоб-анжомларнинг шайлиги, хизматни олиб борилиши, шахсий таркибга яратилган шарт-шароитлар ва муҳандислик иншоотларининг ҳолатини кўздан кечирди. Ташриф давомида Зомин тумани “Мустақиллик” маҳалласида аҳоли билан мулоқот ташкил этилди. Каналимизга обуна бўлинг ва энг сўнгги янгиликларни кузатиб боринг Jizzaxnews |Тelegram  | Facebook | Dzen | YouTubе
Фавқулодда вазиятлар вазири Жиззах вилоятида ўрганиш ишларини олиб борди.
Ггенерал-майор А.И.Икрамов фавқулодда вазиятлар органи давлат назорати инспекторлари фаолияти, маҳаллаларда ташкил этилган “Маҳалла муҳофазаси” хоналари, “Маҳаллабай” ва “Хонадонбай” олиб борилаётган тадбирлар, шунингдек, ҳудудлардаги қутқарув махсус техникалари ва асбоб-анжомларнинг шайлиги, хизматни олиб борилиши, шахсий таркибга яратилган шарт-шароитлар ва муҳандислик иншоотларининг ҳолатини кўздан кечирди.
Ташриф давомида Зомин тумани “Мустақиллик” маҳалласида аҳоли билан мулоқот ташкил этилди.