Վլադիկ Ստեփանի Նարինյան Կրտսեր սերժանտ։ Ծնվել է Հայաստանի Հանրապետության, Արմավիրի մարզի, Մեծամոր քաղաքում։ Ավարտել է Արցախի պետական համալսարանը։ 2016թ ապրիլի 4-ին մարտական դիրքի մատույցներում ընթացող մարտերի ժամանակ՝ ցուցաբերելով խիզախություն ոչնչացրել է թշնամու մեծաթիվ զինծառայողների, կասեցրել հակառակորդի առաջխաղացումը դեպի պաշտպանության խորքը։ Հետմահու պարգևատրվել ՀՀ «Արիության» մեդալով։ Владик Степанович Наринян Младший сержант. Родился в городе Мецамор Армавирской области Республики Армения. Окончил Арцахский государственный университет. 4 апреля 2016 года в ходе боев в районе боевой позиции проявил мужество и уничтожил большое количество живой силы противника, остановил продвижение противника в глубину обороны. Посмертно награжден медалью РА «За мужество». Արևախաչ
Վլադիկ Ստեփանի Նարինյան
Կրտսեր սերժանտ։ Ծնվել է Հայաստանի Հանրապետության, Արմավիրի մարզի, Մեծամոր քաղաքում։ Ավարտել է Արցախի պետական համալսարանը։ 2016թ ապրիլի 4-ին մարտական դիրքի մատույցներում ընթացող մարտերի ժամանակ՝ ցուցաբերելով խիզախություն ոչնչացրել է թշնամու մեծաթիվ զինծառայողների, կասեցրել հակառակորդի առաջխաղացումը դեպի պաշտպանության խորքը։ Հետմահու պարգևատրվել ՀՀ «Արիության» մեդալով։
Владик Степанович Наринян
Младший сержант. Родился в городе Мецамор Армавирской области Республики Армения. Окончил Арцахский государственный университет. 4 апреля 2016 года в ходе боев в районе боевой позиции проявил мужество и уничтожил большое количество живой силы противника, остановил продвижение противника в глубину обороны. Посмертно награжден медалью РА «За мужество».