Հայաստանի ֆուտբոլի ազգային հավաքականի դարպասապահը ծնկի վնասվածք է ստացել
Հայաստանի ֆուտբոլի ազգային թիմի դարպասապահ Արամ Հայրապետյանը վնասվածք է ստացել: «Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ` այս մասին գրում են իրանական ԶԼՄ-ները: Հայրապետյանը ծնկի վնասվածք է ստացել «Փեյքան»-ի հերթական մարզման ժամանակ: Ակումբի բժիշկները վնասվածքը լուրջ չեն համարում: Գուցե հայ դարպասապահը մասնակցի հունվարի 25-ին նախատեսված «Փեյքան»-ի խաղին: Արամ Հայրապետյանը իրանական «Փեյքան»-ի շարքերը համալրել էր հունվար ամսվա մեկնարկին, իսկ մինչ այդ հանդես էր գալիս Երևանի «Ուրարտու» ակումբում:
Հայաստանի ֆուտբոլի ազգային թիմի դարպասապահ Արամ Հայրապետյանը վնասվածք է ստացել:
«Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ` այս մասին գրում են իրանական ԶԼՄ-ները: Հայրապետյանը ծնկի վնասվածք է ստացել «Փեյքան»-ի հերթական մարզման ժամանակ: Ակումբի բժիշկները վնասվածքը լուրջ չեն համարում: Գուցե հայ դարպասապահը մասնակցի հունվարի 25-ին նախատեսված «Փեյքան»-ի խաղին:
Արամ Հայրապետյանը իրանական «Փեյքան»-ի շարքերը համալրել էր հունվար ամսվա մեկնարկին, իսկ մինչ այդ հանդես էր գալիս Երևանի «Ուրարտու» ակումբում: